HROMADNÍ SMS

Hromadní SMS
CENÍK

Napište nám Vaše požadavky

DO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE,

rádi Vám zašleme cenovou nabídku

PROČ HROMADNÉ SMS?

Jsou vhodné na informační kampaně různého typu. Od promování nového produktu, přes informace o slevách nebo o různých promo aktivitách, až po zasílání info o odstavení elektrické energie ve Vaší ulici…

Hromadné SMS můžete posílat do sítí českých operátorů i do zahraničí.

Odesílatelem zprávy je Vaše společnost, tedy lze uvést název Vaší společnosti jako odesílatele, což podporuje důvěryhodnost informační SMS, zvyšuje povědomí o značce a přehlednost.

PROČ PRÁVĚ NAŠE ŘEŠENÍ?

Naše zkušenosti pomohou mnohonásobně zefektivnit Vaše SMS kampaně. Je důležité nepodceňovat správnou formulaci textu SMS a čas odeslání SMS, může to zvýšit responzivitu kampaně až o 50%. Rádi Vám v rámci našich služeb poradíme s nastavením Vašich SMS kampaní.

PRO KOHO JSOU VHODNÉ

Pro všechny subjekty (firmy, města a obce, společenské organizace, kluby…), které mají vlastní databázi kontaktů a potřebují odevzdat informaci. InfoSMS mají vysoký Call to Action potenciál, proto jsou skvělým kanálem pro aktuální, časově nebo jinak omezené nabídky, akce, eventy nebo jiné aktivity, které se odehrávají v reálném čase, nikoli za měsíc či dva, ale nyní! Můžete do nich vložit internetový odkaz nebo telefonní číslo.​

JAK ODOSÍLAT

Připojte se k nám přes naše API rozhraní a řiďte veškeré odesílání z pohodlí Vašeho CRM systému. Technickou specifikaci naleznete zde. Pokud je takové řešení pro Vás zbytečné, nabízíme také jiné možnosti přes naše webové rozhraní, resp. řešení šitá na míru.

JAK PLATIŤ

Můžete si zakoupit kredit nebo Vám Vaši SMS spotřebu vyfakturujeme na konci kalendářního měsíce.

NEMÁM VLASTNÍ DATABÁZI

ViaMobile má pro Vás databázi s více než 1 000 000 uživatelů, které můžete oslovit Vaší reklamní zprávou. Napište nám Vaše požadavky, pošleme Vám nabídku. Víc o reklamních SMS naleznete zde.

SMS DO APLIKACE VIBER

Posílejte SMS také uživatelům aplikace Viber. K dispozici máte až 1000 znaků na oslovení Vašeho uživatele s možností vložení hyperlinku nebo obrázku. Rádi Vám poskytneme více informací zde.