NOTIFIKAČNÍ SMS

Notifikační SMS
CENÍK

Napište nám Vaše požadavky

DO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE,

rádi Vám zašleme cenovou nabídku

PROČ NOTIFIKAČNÍ SMS?

Dejte Vašim klientům najevo, že péče o ně je u Vás na prvním místě. Informujte je o přijetí, stavu a vyřízení jejich objednávek nebo zakázek.

PROČ PRÁVĚ NAŠE ŘEŠENÍ?

Disponujeme kvalitnou a overenou konektivitou na mobilných operátorov, čo zaručuje vysokú a rýchlu doručiteľnosť Vašich SMS.  V rámci priorizácie SMS vieme zabezpečiť aj úroveň bankovej kvality, teda najvyšší stupeň rýchlosti doručenia SMS.

E-SHOPY, „KAMENNÉ“ PRODEJNY, ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ, AUTOSERVIS, OPRAVOVNY, všeobecně SLUŽBY jako takové, města a obce, komunity… - informujte zákazníka, klienta, občana, člena klubu o stavu jeho objednávky, nových produktech nebo slevách, aktivitách a různých akcích…

PRO KOHO JSOU VHODNÉ
JAK ODESÍLAT

Připojte se k nám přes naše API rozhraní a řiďte odesílání Vašich SMS z pohodlí Vašeho CRM systému nebo jen s použitím Vašeho serveru. Technickou specifikaci najdete zde. Pokud je takovéto profi řešení pro Vás zbytečné, nabízíme také jiné možnosti přes naše webové rozhraní, resp. řešení šitá na míru.

JAK PLATIT

Můžete si zakoupit kredit nebo Vám vyfakturujeme Vaši spotřebu SMS na konci kalendářního měsíce.

NEMÁM VLASTNÍ DATABÁZI

ViaMobile má pro Vás databázi s více jak 1 000 000 uživatelů, které můžete oslovit Vaším reklamním poselstvím. Napište nám Vaše požadavky, rádi Vám zašleme nabídku. Víc o reklamních SMS naleznete zde.